EN UA
@

Світ професій представлено керівникам закладів професійної освіти

11 квітня 2023
Світ професій представлено керівникам  закладів професійної освіти

На розширеному засіданні Президії та Ради Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти (ВАПП) представниками Інституту професійних кваліфікацій було представлено функціонал та можливості цифрової платформи «Світ професій».

Зокрема, під час засідання Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко зупинився на презентації самої платформи та логіки її формування. «Ми задумували Світ професій як відповідь на наслідки пандемії COVID-19, проте вона виявилася ще більш актуальною в умовах війни росії проти України, коли велика кількість учнів, педагогічних працівників системи професійної освіти не мали можливості повноцінно брати участь в освітньому процесі», - зазначив Родіон Колишко.

Станом на сьогодні, проаналізовано всі, або практично всі ресурси, на яких розміщено навчальні матеріали для системи професійної освіти в електронному форматі. До Платформи активно звертаються педагоги, майстри професійного навчання із проханням розмістити авторські навчальні курси, які переважно є відеозаписами здобуття однієї чи кількох професійних компетентностей.  Є «лідери» серед професій, які найбільш популярні для таких курсів, це слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, офіціант, кравець, кухар, кондитер. Ми зацікавлені у розширенні такої співпраці та закликаємо колег розробляти та розміщувати власні авторські матеріали на платформі «Світ професій».

У роботі Президії взяв також участь Віцепрезидент Інституту професійних кваліфікацій Сергій Притоманов.