EN UA
@

Підготовлено публічний звіт Інституту професійних кваліфікацій за 2020 – 2022 р.р.

01 квітня 2023
Підготовлено публічний звіт Інституту професійних кваліфікацій за 2020 – 2022 р.р.
Команда Інституту професійних кваліфікацій підготувала публічний звіт за свою діяльність у 2020 – 2022 р.р. За ці роки наша команда виконала більше 30 різних досліджень, започаткувала надзвичайно корисні аналітичні продукти щодо аналізу ефективності регіонального замовлення, відслідковування працевлаштування випускників закладів освіти. Ми вдосконалили нашу Обсерваторію ринку праці, яка наразі має ще більше інформації про стан ринку праці на національному та регіональному рівнях.
Окремо слід зазначити започаткування принципово нового для Інституту продукту - Цифрової платформи  "Світ професій", яка початково планувалася як певний виклик наслідками пандемії COVID-19, а з початком повномасштабної війни росії проти України набула додаткового значення для покращення дистанційного навчання та доступності до навчальних матеріалів закладів та здобувачів професійної освіти.
Ми вдячні всім нашим партнерам, завдяки яким сталі можливим наші успіхи й досягнення, зокрема, Міністерство освіти і науки України, Міністерство економіки України, Національна академія педагогічних наук України, Державний центр зайнятості, Інститут модернізації змісту освіти й багато інших організацій та установ, з якими ми спільно щоденно досягаємо успіхів і перемог!

Слава Україні!