EN UA
@

Відбулось 12-е засідання Платформи громадянського суспільства

02 грудня 2022
Відбулось 12-е засідання Платформи громадянського суспільства

1 грудня 2022 р. у змішаному режимі відбулось 12-е засідання Платформи громадянського суспільства. Відкриваючи засідання, Співголова Платформи громадянського суспільства сторони ЄС п. Веселин Мітов зазначив, що дане засідання є принципово відмінним від всіх інших, оскільки воно, по-перше, відбувається в умовах безпрецедентної збройної агресії російської федерації проти України, яка триває з 24 лютого цього року, а по-друге, це перше засідання Платформи після здобуття Україною статусу країни-кандидата на вступ до ЄС.

Під час засідання сторони обмінялися думками щодо політичних аспектів співпраці, зокрема, спрямованої на гуртування спільних дій, спрямованих на протидію агресії рф проти України та цінностей цивілізованого світу в цілому.

В контексті потреб та викликів, з якими Україна стикається та стикнеться під час післявоєнного відновлення, представники Української сторони Платформи висловили свої думки щодо пріоритетів у сферах соціальних та трудових відносин, енергетики та освіти. Зокрема, Родіон Колишко, Координатор Робочої групи 6 Української сторони Платформи громадянського суспільства в контексті потреб та викликів у сфері освіти, зокрема, зазначив, що «для забезпечення якості освіти в Україні потрібно не лише облаштовані інтернетом бомбосховища, хоча сьогодні, на жаль, це об’єктивна необхідність. Ми повинні думати про максимальне використання можливостей дистанційного навчання та електронних освітніх платформ, забезпечення навчання на компетентнісному підході, з особливим врахуванням «зелених» та цифрових навичок в усіх сферах освіти, впровадження принципів та механізмів навчання впродовж життя LLL як частини повсякденного життя».

Наступне засідання Платформи має пройти у Києві, сподіваємося, після Перемоги України!