EN UA
@

Проведено зустріч Skills Lab Україна

14 листопада 2022
Проведено зустріч Skills Lab Україна

10 листопада 2022р. проведено зустріч учасників Skills Lab Україна. В ній взяли участь представники Національного агентства кваліфікації, Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України ім. М.В. Птухи, представники об’єднань організацій роботодавців, закладів освіти та експертних організацій.

Розпочинаючи зустріч, координатор проєкту Європейського фонду освіти Skills Lab Eastern Partnership Родіон Колишко, зокрема, зазначив, що «Аналіз розвитку ринку праці та вплив зовнішніх та внутрішніх чинників на його розвиток, формування кваліфікацій, адаптація навичок та компетентностей до мінливих змін вимог ринку праці дедалі більше впливають на конкурентоздатність будь-якої економіки світу. Враховуючи те, що Україна, особливо сьогодні потребує якісних та достовірних досліджень, вкрай важливо зібрати фахівців цього напрямку заради обміну інформації та координації їх дій.»

Учасники домовились налагодити регулярний обмін інформації про події у сферах дослідження ринку праці, прогнозів його розвитку, особливостей формування кваліфікацій, навичок та знань, в  яких члени мережі будуть брати участь.

Довідково: Проект Skills Lab Eastern Partnership є частиною міжрегіонального проєкту ETF Sills Lab Network of Experts, започаткованого у 2021р. як продовження ініціативи ETF Skills Lab, запущеної у 2020р. Інформація про ініціативу, її завдання та перспективи