EN UA
@

Чи можна довіряти прогнозам з розвитку кваліфікацій?

26 жовтня 2022
Чи можна довіряти прогнозам з розвитку кваліфікацій?
Таке питання фактично першим прозвучало від представників Міністерства освіти і науки України під час круглого столу "Прогнозування потреб ринку праці в кваліфікаціях у 2023 році", організованого і проведеного Національним агентством кваліфікацій разом з Українським союзом промисловців і підприємців 25 жовтня 2022р.

Зустріч зібрала багатьох експертів у сферах аналізу ринку праці, прогнозування його розвитку та формуванні кваліфікацій. Під час роботи круглого столу, зокрема, були розглянуті питання впливу досліджень ринку праці на регулювання професійних кваліфікацій в Україні, розвитку трудового потенціалу регіонів, застосування Big Data LMI - Ukraine для прогнозування потреб ринку праці в кваліфікаціях та інші.

Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко представив учасникам зустрічі нещодавно створену Обсерваторію ринку праці, яка, будучи інтегральною інформаційно-аналітичною системою, включає в себе блоки з аналізу ринку праці, працевлаштування випускників закладів освіти та аналіз регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників.