EN UA
@

Зустріч з представниками системи ООН

05 жовтня 2021
Зустріч з представниками системи ООН

4 жовтня 2021р. відбулась зустріч членів Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) із Координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані, керівниками представництв інший агенцій ООН, які працюють в Україні, та їхніми відповідальними особами за співпрацю з громадськими організаціями

4 жовтня 2021р. відбулась зустріч членів Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) із Координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані, керівниками представництв інший агенцій ООН, які працюють в Україні, та їхніми відповідальними особами за співпрацю з громадськими організаціями.

Метою зустрічі було представлення агенціям ООН, які працюють в Україні, основних пріоритетів та діяльності УС ПГС, обговорення напрямів спільної роботи та проєктів.

Коментуючи основні висновки доповіді «Виклики на шляху реалізації розділу 23 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з особливим акцентом на доступі сільської молоді до якісної освіти, «зелених» та цифрових навичках», яка була представлена на нещодавному засіданні Платформи громадянського суспільства , Директор ІПК Родіон Колишко зазначив, що «питання формування та розвитку цифрових та «зелених» навичок сьогодні недостатньо ефективно реалізується як в Україні в цілому, так і в межах співпраці з ЄС. Причинами цього є відсутність системної політики в Україні та відповідних положень в Угоді».

Учасники зустрічі домовились започаткувати регулярне спілкування у межах питань, що становлять чи можуть становити спільний інтерес. Також УС ПГС та офіс Координаторки системи ООН домовились про регулярний обмін інформації щодо подій та заходів, які сторони проводять в межах діяльності.