EN UA
@

Відбулася Міжнародна конференція «Science and Global Studies»

03 квітня 2020
Відбулася Міжнародна конференція «Science and Global Studies»

За спільної ініціативи Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, Central European Education Institute (Братислава, Словакія), Батумського навчального університету навігації (Батумі, Грузія), Національного інституту економічних досліджень (Батумі, Грузія), Регіональної Академії Менеджменту (Казахстан), Фінансово-економічної наукової ради (Київ, Україна)  та Видавничого дому «Інтернаука» (Київ, Україна) 31 березня 2020 р. у м. Києві відбулась Міжнародна заочна наукова конференція «Science and Global Studies».

Метою конференції було обговорення фундаментально-прикладних і методичних питань функціонування і розвитку різних галузей наукових знань, у т.ч. у сфері розвитку та управління системи професійної освіти.

Під час заходу були висвітлені  питання щодо актуальності створення єдиного правового поля для функціонування та інформаційної взаємодії державних, комунальних інформаційних систем. Розглянуті проблемні аспекти створення єдиної системи публічних електронних реєстрів з метою дебюрократизації процесів публічного управління, захисту прав фізичних та юридичних осіб, зокрема, у сфері реалізації права на якісну професійну освіту.

Від Інституту професійних кваліфікацій у роботі Конференції взяли участь Олексій Мірошниченко, Сергій Притоманов, Родіон Колишко із спільною доповіддю “Новий імпульс впровадження дуальної форми освіти в професійній (професійно-технічній) освіті”.