EN UA
@

Дуальна освіта у вищій школі для цілей Укрзалізниці

26 липеня 2019
Дуальна освіта у вищій школі для цілей Укрзалізниці

26 липня 2019 року відбулась розширена нарада керівництва АТ «Укрзалізниця» з закладами вищої та фахової передвищої освіти з питань організації впровадження дуальної форми освіти.

«Ми повинні зробити так, щоб  в результаті навчання за дуальною освітою випускник навчального закладу не відчув жодних проблем з адаптацією до робочого місця, виробничих процесів, трудового колективу під час вже працевлаштування», - зазначила Директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ Укрзалізниця Людмила Василега.

На думку Директора Інституту Професійних Кваліфікацій Родіона Колишко, який брав участь у нараді, ситуація з впровадженням дуальної освіти у сфері вищої та фахової передвищої освіти ускладнюється відсутністю адекватного нормативного регулювання. «Фактично, ми можем керуватися загальними нормами базового закону про освіту, Концепцією впровадження дуальної освіти і проектами відповідних положень. Проте така ситуація дає унікальну можливість, використовуючи автономію навчальних закладів, реалізувати експеримент з впровадження дуальної освіти, результати якого вже можуть стати основою для подальшого врегулювання впровадження цієї форми освіти», зазначив Родіон Колишко.

 

Довідково:

Інститут професійних кваліфікацій виступає як експертна організація, яка співпрацює з АТ «Укрзалізниця» з низки питань, серед яких є впровадження дуальної форми освіти у вищій школі.