EN UA
@

Великі національні агрохолдинги занепокоєні станом галузевого ринку праці

19 липеня 2019
Великі національні агрохолдинги занепокоєні станом галузевого ринку праці

Великі національні агрохолдинги занепокоєні станом галузевого ринку праці. Про це і не тільки йшлося на зустрічі Директора Інституту професійних кваліфікацій Родіона Колишка з представниками таких крупних суб’єктів вітчизняної аграрної промисловості як «Ukrlandfarming PLC»,, «Астарта-Київ», «Миронівський ХлібоПродукт». Як зазначила керівник департаменту з управління персоналом «Ukrlandfarming PLC» Наталія Романенко, «з відкриттям кордонів внаслідок запровадження безвізу, кількість випускників аграрних ВНЗ, які планують працювати за фахом в Україні, скоротилася в рази, в деяких випадках наближаючись до нуля».

«Ситуацію з кадрами необхідно виправляти на національному, урядовому, парламентському рівнях», - зазначив Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. «В умовах глобальних викликів, діджіталізації та вільного руху людей та капіталів професійні кадри стають стратегічно важливим ресурсом для будь-якої країни, а для України особливо!», - зазначив Леонід Козаченко.

Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко розповів про можливості методу аналізу ринку праці, у тому числі галузевого, ключові здобутки та можливі результати, отримані в результаті проведення масштабного дослідження галузевого ринку праці, що можуть і мають лягти в основу низки управлінських рішень уряду та Парламенту, спрямованих на збереження та розвиток кадрового потенціалу та науки аграрної сфери.

Сторони домовилися продовжити співпрацю щодо проведення зазначеного дослідження.