EN UA
@

Розбудова системи корпоративних кваліфікацій для Укрзалізниці

18 липеня 2019
Розбудова системи корпоративних кваліфікацій для Укрзалізниці

Незалежне оцінювання, дуальна вища освіта та професійні стандарти – пріоритети співпраці Інституту професійних кваліфікацій та АТ «Укрзалізниця» у 2019 році. Таку послідовність цілей і задач, передбачених другим договором ІПК та АТ «Укрзалізниця» визначили під час зустрічі Директора ІПК Родіона Колищко з керівництвом АТ «Укрзалізниця».

Директор департамент розвитку персоналу та кадрової політики Людмила Василега зазначила, що основним пріоритетом співпраці має стати формування системи підтвердження кваліфікацій, яка дозволить оперативно і неупереджено осучаснити наявні кваліфікації працівників УЗ, особливо робітничих професій. Не менш важливим для компаніє є розвиток дуальної форми освіти, зокрема, у вищій школі.

Слід визнати, що Укрзалізниця послідовно реалізує і впроваджує дуальну освіту у професійній освіті, де є певний досвід, як позитивний, так негативний. Разом з тим, вища школа, незважаючи на значний рівень автономії у визначенні навчальних програм та планів, поки що залишається досить консервативною у впровадженні нових форм здобуття освіти, зокрема, дуальної. Втім, реалізація цього завдання є вкрай важливим для розвитку кадрового потенціалу компанії.