EN UA
@

Семінар: Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку №4

10 вересня 2018
Семінар: Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку №4

Дата проведення у м. Київ24 вересня, 2018

Організатори: ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія».

Адреса заходу: Британська Рада в України, Київ, вул. Григорія Сковороди 4\12, зал №301-302 як приймаюча сторона

Час: 10:00 - 14:00, реєстрація з 9:30

Огляд: Навчання у дорослому віці, набуття нових знань, вмінь, компетенції – є суттєво важливою складовою у системі навчання протягом життя, адже це впливає на конкурентоспроможність особистості, її шанси на працевлаштування, захист її соціальних прав і громадянських свобод. Навчання для дорослих розуміється як використання усіх форм освіти на усіх рівнях, які дозволяють дорослим особам із закінченою формальною освітою (під якою тут розуміється шкільна, професійно-технічна або вища освіта) отримати нові компетенції або ж поглибити професійні знання та навички. Правова та політична база для навчання дорослих в Україні все ще розвивається. Тим часом це питання дискутується активно на глобальному рівні та входить до переліку міжнародних зобов’язань України, наприклад, Стаття 446 у Розділі 27 Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та Завдання 4.5 у Цілі Сталого Розвитку (ЦСР) №4 у Порядку денному 2030. До пріоритетів ООН Політичному Форумі Високого Рівня у Нью Йорку на наступний 2019 віднесли тематика навчання дорослих - у рамках ЦСР4.Громадські експерти та представники органів влади планують спільно обговорити як вдосконалити та наблизити до міжнародних стандартів українську систему навчання протягом життя.

Умови участі. Участь безкоштовна для відібраних учасників. Ми просимо виражати вашу зацікавленість в участі в семінарі шляхом заповнення до 20 вересня онлайн-форми тут https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyTjuTr7rQrKlNIsQQukNIJgQPNlOtodPZhhEbRIuJpT79IQ/viewform