EN UA
@

Інститут долучився до опрацювання Положення про систему професійного навчання державних службовців

06 вересня 2018
Інститут долучився до опрацювання Положення про систему професійного навчання державних службовців

Інститут професійних кваліфікацій направив свої пропозиції до проекту Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, підготовленого Національним Агентством державної служби.

Положення має визначити організаційні засади функціонування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, окреслити права і обов’язки як державних службовців, так і провайдерів навчальних послуг.

Проект положення окреслює види і форми навчання, передбачає можливості самоосвіти державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування і депутатів місцевих рад.

На думку фахівців Інституту, як довгострокові, так і короткострокові програми навчання і підвищення кваліфікації мають базуватися на положеннях професійних стандартів.