EN UA
@

Відбулось засідання Робочої групи №6 Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС

15 червня 2018
Відбулось засідання Робочої групи №6 Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС

14 червня 2018 року відбулось засідання Робочої групи №6 Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт». Засідання групи було присвячено підсумкам роботи за півроку та формуванню планів на майбутній період. На думку Родіона Колишка, Директора Інституту професійних кваліфікацій, "одним з основних акцентів діяльності групи в наступному періоді має стати аналіз освітньої політики України, її моніторинг на предмет відповідності положенням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

Сьогодні дійсно відбувається багато змін в системі освіти, починаючи від становлення "Нової української школи" і закінчуючи спробами запровадити систему якості вищої освіти. Потребують прискорення становлення Національної системи кваліфікацій, профілізація старших класів середньої школи з метою полегшення переходу учнів до системи професійно-технічних навчальних закладів.

Про ці та інші питання йшлося на зустрічі з представниками Міністерства освіти і науки України, яке відбулося в той же день за участі заступників Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича та Максима Стріхи.