EN UA
@

ІПК звернувся до Голів обласних державних адміністрацій з пропозицією про співпрацю в рамках свого нового проекту "Кваліфікаційна мапа України"

01 листопада 2017
ІПК звернувся до Голів обласних державних адміністрацій  з пропозицією про співпрацю в рамках свого нового проекту "Кваліфікаційна мапа України"

Інститут професійних кваліфікацій звернувся до Голів обласних державних адміністрацій з пропозицією про співпрацю в рамках свого нового проекту "Кваліфікаційна мапа України".

Проект ставить за мету максимально всебічний аналіз наявних трудових ресурсів (кількість учнів навчальних закладів, незайнятого населення, працюючих, безробітних тощо) та побудову моделі їх розвитку у розрізі областей. Дані та висновки, наведені на веб-ресурсі Проекту, можуть використовуватися широким колом регіональних заінтересованих осіб, зокрема при підготовці показників регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, професійній орієнтації, плануванні кар’єрного розвитку. Планування розвитку трудових ресурсів регіону на підставі об’єктивних даних та аналізу дозволить підвищити інвестиційну привабливість регіону.

Інститут запропонував очільникам областей приєднатися до Проекту та визначити уповноважених представників обласних адміністрацій для подальшої співпраці.

Контактна інформація для зв’язку: +38 044 428 7501. ел. адреса office@ipq.org.ua