EN UA
@

Нові підходи до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів обговорювалися у Житомирі

15 вересня 2017
Нові підходи до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів обговорювалися у Житомирі

15 вересня 2017 р. представники Інституту професійних кваліфікацій, Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України ім. Птухи проведи робочу зустріч з керівництвом Житомирської ОДА з питань формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів. З боку Житомирської ОДА у зустрічі взяли участь Заступник Голови ОДА Я. М. Лагута, представники управлінь освіти, ринку праці, статистики та інш.

В ході зустрічі учасники обговорили фактичну готовність області до формування показників регіонального замовлення, фактологічну і методологічну бази його формування, проблеми збору та аналізу інформації. Особливу увагу учасники зустрічі приділили проблемам адекватності зібраних даних щодо потреб ринку праці та прогнозуванню розвитку регіонального ринку праці у середньостроковій перспективі.

Як зазначив Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко, "залучення системних інвестицій до регіону практично не можливо без належного забезпечення майбутнього виробництва відповідними кадрами з необхідними компетентностями, що ставить необхідність визначення пріоритетів розвитку регіону практично на перше місце серед всіх етапів формування регіонального замовлення".

Учасники зустрічі домовилися продовжити обговорення проблемних питань формування регіонального замовлення з метою покращання відповідної методології його формування.